Hakkımızda

Hakkımızda

Finlandiya.org portali, adeta bir şehir portali gibi insanların neyi nerede bulabileceğine yardımcı olan, Finlandiya'yı ve şehirlerini, kurumlarını, derneklerini, firmalarını ve insanlarını tanıtan, Finlandiya’da ikamet eden yurttaşlarımız kadar dünyanın her yanından Finlandiya hakkında bilgi edinmek isteyen insanlara da yarar sağlamak amacıyla kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir çalışmadır.

Finlandiya.org portali üzerinden genelde sadece Finlandiya-Türkiye-yurtdışı Türkler teması çerçevesinde gelişen gündemi izleyebilirsiniz, çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ileride eklenecek seri ilan, ikinci el ilanları, yardımlaşma gibi kanallara aktif katılım sağlayıp paylaşımlar yapıp yardımlaşabileceksiniz.

Sitenin bağımsız ve gönüllü bir çalışma olarak geliştirilmesi amaçlandığından reklam alınmamaktadır; gelir getiren başkaca bir faaliyet de yürütülmemektedir. Bu nedenle siteyi sık ziyaret etmeniz, tanıdıklarınıza önermeniz ve siteye içerik eklemeniz sitenin ayakta tutulması ve geliştirilmesi açısından ziyadesiyle faydalı olacaktır.

Etkin katılımınızdan ötürü şimdiden çok teşekkür ediyoruz.