Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu portal, Finlandiya’da yaşayan yurttaşlarımızın buradaki yaşamlarına dair bilgilendirme, iletişim kurma ve karşılıklı yardımlaşma ihtiyaçlarını gidermeye yönelik bir ortam olarak kurulmuştur. İlâveten, Finlandiya, Türkiye ve Dünya medyasından da ilginizi çekebilecek, Finlandiya-Türkiye-yurtdışı Türkler teması çerçevesinde gelişen gündemi yansıtan haberleri sizlerle paylaşıyoruz.

Finlandiya’yı veya Finlandiya’daki yaşamı ele almayan, üyelerin karşılıklı tarafgirliğini ön plana çıkaran, hatta üyeler arasındaki ayrışmayı körükleyici, ardı arkası kesilmeyen paylaşımlara, özellikle de, üçüncü ’kaynaklardan’ alınan ve gerçekliklerinin teyidi sorun çıkarabilen paylaşımları silmek ve bunlara kısıtlama getirmek zorunda kalabiliriz. Sorumsuz davranarak yığın mesaj paylaşımı yapanları ayrıca uyarmak ve üyeliklerini askıya almak zorunda kalabiliriz. Hakaret ve küfür içeren her yorum ve paylaşım silinir. Üye bunu arka arkaya tekrarlarsa, uyarılmadan üyelikten çıkarılır.

Ziyaretçi veya üye statüsünde paylaşılan bilgileriniz ve bu sayfa üzerinden gönderdiğiniz katkı, katılım veya geribildirimle ilgili mesajlarınız kesinlikle gizli tutulmaktadır. Sayfada halka açık yazılardan ve paylaşımlardan, söz konusu yazıyı yazan ve paylaşımı yapan ziyaretçi veya üye sorumludur.

Yardım içerikli iletilere maalesef yanıt verememekteyiz. Yardım taleplerinizi lütfen site üzerinden üyelere iletiniz.

Sizlere faydalı bilgi ve haberler sunmak için çalışmalarımızı ödüllendirmek isterseniz üye olabilirsiniz, dost ve akrabalarınızı üyeliğe teşvik edebilirsiniz, Finlandiya.org portalinin ücretsiz seri ilanlar, ikinci el ve yardımlaşma gibi kısımlarını aktif olarak kullanabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun, sağlıcakla kalın!